Biszkopt:
5 jajek
1 szklanka mąki
4 łyżki mąki ziemniaczanej
2 łyżeczki octu
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 szklanka cukru
Jak zrobić?
1Cukier z białkami ubić, 2żółtka+ocet+proszek. Gdy zmieszamy 1 i 2 mieszamy potem to razem i dosypujemy pozostałe składniki . Mieszamy :) Do piekarnika na 180 stopni C 40 minut ;)
"Ciasto" jest przełożone waniliowym kremem, nasączony wódką , dodane są brzoskwinie
Udekorowałam literkami oraz wyciełam dwa serduszka z nektarynek ;) Posypałam kakaem, Potem białą czekoladą , na końcu umieściłam gdzie nie gdzie wiórki kokosowe. A i jeszcze po bokach są rozkruszone ciastka! =] PYCHOTA ! :D



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz