BEZY!
Czasami jest tak że czasem nagle najdzie nas ochota na coś słodkiego? A np. nie chce się iść do sklepu czy nie ma już nic w domu,żadnego batona, cukierka? W prosty sposób możecie przygotować bezy =} Nie trzeba wiele by je sporządzić . Wystarczy 5 jajek (SAME BIAŁKA) , szczypta soli, i 1,5 szklanki cukru ! Koniec ;) Wystarczy zmiksować na początku białka z solą (żeby było mocno ubite), nast. powoli dodawaj cukier. :) Nastaw piekarnik na 100 stopni C i piecz ok. 40 minut :) Zgaś piekarnik i zostaw je tam jeszcze z godzinkę =] Powodzenia :D



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz